Woreczek relaksacyjny na oczy. Wypełniony siemieniem lnianym z dodatkiem lawendy. Woreczek kładziemy na oczy podczas relaksu. Dodatek lawendy działa uspokajająco, dzięki czemu ułatwia wejście w stan odprężenia. Woreczek na oczy sprawdza się, kiedy zależy nam na osiągnięciu szybkiego i głębokiego rozluźnienia. Położony na oczach usuwa napięcie mięśni twarzy oraz powstrzymuje ruch gałek ocznych poprzez łagodną eksterostymulację (stymulację receptorów skórnych).
Pozwala to doświadczyć odprężenia w układzie nerwowo-mięśniowym. To sprowadza uczucie rozluźnienia i relaksu całego ciała. Szczególnie przydatny jest dla osób zestresowanych, pobudzonych, mających problem z zasypianiem i natłokiem myśli.
Z powodzeniem można go stosować również jako panaceum na bezsenność. Związki aromatyczne lawendy wpływają tonująco na układ nerwowy, łagodząc skutki stresu i ułatwiając zasypianie. Można go również z powodzeniem stosować na inne sposoby, ponieważ kontakt zapewnia kojące walory zmysłowe poprzez dotyk, zapach i wygląd.
TU zamówisz Lawendzie dla siebie, lub jako prezent dla bliskiej Ci osoby

Koszt 15 zł - odbiór w Toruniu KLIKNIJ aby zamówić