Nauka gry na instrumentach klawiszowych Toruń, Gdynia

 

 

Nauka gry na instrumentach klawiszowych dla dziecka

Czy wiesz jak granie na instrumencie wpływa na mózg i zdolności?

*Zobacz krótki film na dole strony.

Naukowcy udowodnili, że im dłuższy trening muzyczny dziecka, tym szybciej formuje się jego kora mózgowa w kierunku umiejętności koncentracji, zarządzania niepokojem i kontroli emocjonalnej.

Radość i satysfakcja, które pojawiają się z każdym opanowanym nowym zagraniem, utrzymują się przez wiele dni.

Zapisz swoje dziecko na bezpłatną lekcję próbną.

60zł za 45 min lekcji u nauczyciela w Toruniu, 70zł z dojazdem do domu ucznia (w Toruniu i Gdyni)

Zadzwoń i zapytaj o dostępne terminy: 601 164 363 lub napisz: info@izabelabielicka.pl

Lekcje odbywają się w zależności od potrzeb: u nauczyciela lub w domu ucznia.

 

Nauka gry na instrumentach klawiszowych dla dorosłych

Ten czas jest dedykowany tylko Tobie.

Lekcja jest jak trening mindfulness.

Możesz spełnić swoje marzenie z dzieciństwa lub zadbać o kondycje swojego mózgu. Zapraszam Cię na "odkręcony czas" z muzyką, gdzie gra na instrumencie sprowadzi Twoje ciało i duszę do "TU i TERAZ".

Niezależnie od wieku gra na instrumencie klawiszowym sprawia wiele radości i satysfakcję.

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną.

70zł za 45 min lekcji u nauczyciela w Toruniu, 80zł z dojazdem do domu ucznia (w Toruniu i Gdyni)

Zadzwoń i zapytaj o dostępne terminy: 601 164 363 lub napisz: info@izabelabielicka.pl

Lekcje odbywają się w zależności od potrzeb: u nauczyciela lub w domu ucznia.

 

Dlaczego ja?

Jestem muzykiem z 20-letnim doświadczeniem pedagogicznym. Więcej o mnie przeczytasz tutaj. 

 

 

Pobierz poradnik dla rodziców początkującego instrumentalisty
Poradnik dla rodzica

 

Pobierz poradnik dla dorosłego ucznia
Poradnik dla dorosłego ucznia

Jeden z moich młodszych, początkujących uczniów.

 

Relacja mojej dorosłej uczennicy o lekcjach.

Poznaj opinie o moich lekcjach

Nasz syn naukę gry na keyboardzie rozpoczął u Pani Izy w wieku 9 lat. Był to jego pierwszy kontakt z instrumentem. Już po kilku pierwszych lekcjach nie wyobrażał sobie tygodnia bez spotkania ze swoją nauczycielką i tak jest do dziś, a minęło już 6 lat. Najlepszą opinią o Pani Izie niech będzie fragment jego wypracowania na Jej temat:

Pani Izabela Bielicka uczy mnie od kilku lat i teraz widzę, jakie mam szczęście. Gdybym trafił na kogoś, kto nie potrafiłby tak zręcznie wprowadzić mnie w świat muzyki, może teraz nie grałbym już na pianinie. Jednak Pani Iza jest zawsze cierpliwa, wyrozumiała i oczywiście wymagająca, za co teraz jestem jej bardzo wdzięczny. Stawiając mi poprzeczkę wysoko, zmotywowała mnie do nauki i dzięki temu osiągnąłem więcej, niż kiedykolwiek marzyłem. Nauczyła mnie nie tylko czytania nut, ale również interpretacji nawet najprostszej melodii, tak aby cieszyła zarówno słuchacza, jak i grającego. Ta niesamowita nauczycielka zaraziła mnie swoją pozytywną energią, a jej optymistyczne spojrzenie na świat towarzyszy mi aż do dziś.

Dziękuję Pani Izo Arek

My jako rodzice również nie wyobrażamy sobie lepszej nauczycielki. Dziękujemy Pani za czas i serce poświęcane naszemu synowi zarówno na lekcjach gry, jak i na dodatkowych zajęciach muzycznych, zabawach oraz wspólnych wycieczkach. 

Basia i Krzysiek Bielak

 

Pani Iza uczyła mojego syna od przedszkola do 6 klasy podstawowej: śpiewania, gry na keyboardzie i na pianinie. Przede wszystkim jednak uczyła go wrażliwości na muzykę. Potrafi "zaczarować" dziecko w każdym wieku, dzieci ją uwielbiają i za nią przepadają. Jest świetnym pedagogiem i niezwykłym człowiekiem! Profesjonalna, rzetelna, punktualna, ambitna, szczera. Ponadto zawsze sympatyczna, wesoła, uśmiechnięta, serdeczna, pełna optymizmu i pogody ducha. Z głową pełną pomysłów, w fantastyczny sposób przekazuje dzieciakom wiedzę i miłość do muzyki. Lekcje z Panią Izą to coś więcej niż tylko przyjemność!

Ewa i Mirosław Kmieć

 

 

Miałam taki piękny zeszyt... A tak na serio to Ty Izo sprawiłaś, że zajmuję się muzyką do dziś... Te zajęcia i Twoje wsparcie i przyjaźń pomagają mi do dziś... Dziękuję!
 
Milena Kułakowska

To dobrze słyszeć, że wraca Pani do prywatnych lekcji muzyki, i będzie Pani pracować nad rozwojem muzycznym kolejnego pokolenia młodych ludzi. Wspominam Pani wielki optymizm, pogodę ducha, wielką cierpliwość. Nie przypominam sobie jakiś stresujących sytuacji, żeby zganiła mnie Pani, czy też mojego brata z którym uczęszczałem na zajęcia, być może dlatego, że staraliśmy się przychodzić względnie przygotowani. Pamiętam, jak ze słuchu przenosiła Pani na zapis nutowy popularne motywy muzyczne typu intro z kreskówki "Flinstonowie", czy też "Różowej Pantery" na nasze specjalne życzenie. Również z łezką w oku wspominam wspólne koncerty i plener muzyczny. Ciepło wspominam również Pani pieska szczekającego na powitanie.Tych dobrych wspomnień jest oczywiście o wiele więcej.

Mateusz Oleszczak

 

 

Wspaniałe wspominam zajęcia z Tobą Iza... Bez stresu każde spotkanie na które zawsze przychodziłem z wielka przyjemnością. Dziękuje za poświęcony Twój prywatny czas abym mógł dostać się do szkoły muzycznej na swój wymarzony instrument. Zawdzięczam to przede wszystkim Tobie!!!!!!!

Piotr Topolewski

 

 

 

 

 
Więcej opinii znajdziesz tutaj.