Na warsztaty relaksacyjno-coachingowe Izy poszłam z ciekawości. Kilka dziewczyn, które brały udział we wcześniejszych edycjach, bardzo mi je polecały. Pamiętam, że idąc na to spotkanie, sama nie wiedziałam, czego się spodziewać. A już na pewno nie spodziewałam się, że to, co tam przeżyję, zmieni cokolwiek w moim życiu. 
Okazało się, ze warsztaty to był bardzo przyjemny i efektywnie spędzony czas. Po pierwsze, Iza stworzyła taką cudowną atmosferę na spotkaniu, że postanowiłam faktycznie przez te kilka godzin skupić się na sobie i swoich myślach. Wcześniej nigdy nie miałam na to czasu. Dodatkowo, myślę, że Iza zadawała nam właściwe pytania we właściwym momencie. W efekcie, mimo, że przyszłam  na spotkanie bez konkretnego celu, uświadomiłam sobie, czego tak naprawdę aktualnie potrzebuję, żebym mogła czerpać prawdziwą satysfakcję z życia. Do tego, dzięki serii ćwiczeń podczas warsztatów uświadomiłam sobie,co mnie do tej pory blokowało i jak się tych blokad pozbyć. Do dziś pozytywnie zadziwiają mnie efekty tego spotkania. Polecam współpracę z Izą każdemu.

Hanna Szymkiewicz

 

 

Mam całkiem sporo życiowych i zawodowych doświadczeń. Ale równocześnie z ich zdobywaniem zgromadziłam duży bagaż wątpliwości, niepewności i rozczarowań. Nie sądziłam, że te tematy nadają się do przepracowania. Wydawało mi się, że są naturalną konsekwencją życia i działalności zawodowej. Dzięki temu, że poznałam Izę, uwierzyłam w jej szczerość i pozytywną energię - zdecydowałam się na indywidualną sesję. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, iż jedno spotkanie pozwoli mi w całkiem nowy sposób spojrzeć na moją rzeczywistość. Obawiałam się długiego procesu i tego, że w pewnym momencie poczuję dyskomfort związany z uzewnętrznianiem swoich bolączek. Jednak używane przez Izę narzędzia pozwalają dotknąć dokładnie tych sfer, w których zachodzi dysonans. I jeśli podejdzie się do tego doświadczenia z dużym zaangażowaniem, bardzo wiele spraw można przeprojektować już na pierwszym spotkaniu. Izo, bardzo Ci dziękuję. Pozwoliłaś mi otrzepać kurz z ramion, wziąć głęboki oddech i ruszyć dalej!

Izabela Hamerla

 

 

Gorąco polecam!
Byłam na letnim spotkaniu i zrobię wszystko, by znaleźć czas także na jesienne. W kameralnym, kobiecym gronie mogłyśmy się oderwać od codzienności i pomyśleć o tym, na co z reguły nie mamy czasu w ciągu dnia. Zabiegane, skoncentrowane na pracy, domu, dzieciach pewnych pytań nie zadajemy, a przecież warto.
O tym przekonuje Izabela Bielicka podczas swoich spotkań. Kto zna Izę ten wie, że ta drobna kobieta ma w sobie nieskończone pokłady energii. Gdy trzeba, pogłaszcze. Kiedy indziej huknie. Na koniec spotkania zastanawiasz się, jak ona to robi, że wywołuje u Ciebie te myśli, które są dla Ciebie ważne od lat.
Spotkanie to nie tylko refleksje, ale też relaks, czyli niesamowity masaż w wykonaniu Elżbieta Olesińska, swoista wisienka na torcie, na którą czekają wszystkie uczestniczki spotkania.

Joanna Cieślak - Ospalska

 

Bardzo polecam ! Miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu coachingowym i z całą odpowiedzialnością piszę WARTO ! Pytana przez znajomych co to takiego te 'czary mary' starałam się ująć to krótko po pierwsze jest to czas , w którym zajmiesz się tylko sobą , a to rzadkość w dzisiejszych czasach , po drugie znajdziesz tam to czego szukasz , a jeśli nie, to znajdziesz sposób na odnalezienie tego. Po trzecie dostaniesz zastrzyk energii , którą Iza potrafi wyzwolić w niesamowity sposób.

Iwona Dybowska

Polecam spotkania coachingowe. Iza pomogła mi opanować chaos jeśli chodzi o moje cele. Teraz wiem co mam robić oraz w jaki sposób, wiem co jest najważniejsze. Nie do końca umiem opisać jak działa coaching, ale jest to chwila tylko dla siebie i swoich myśli. Jest to przystanek w ciągłym biegu. Daje odpowiedzi na pytania i porządkuje myśli.

Agnieszka Bruska

 

 

Współpraca z Izą spełniła moje oczekiwania jeśli chodzi o coaching. Pomogła mi wskazać cele i realizować je poprzez kolejne ciekawe spotkania. Odkryłam coś więcej o sobie jako pracowniku i człowieku dzięki Izie, która jest bardzo cierpliwą, mądrą i entuzjastyczną osobą oraz profesjonalnym coachem, który potrafi wskazać całą paletę zalet wynikających z takiej formy relacji. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Marta Nienartowicz