Bardzo mi miło że tu JESTEŚ. Gratuluję decyzji.
To że poświęcisz czas na ten projekt znaczy, że postanawiasz uszanować SIEBIE.
Właśnie teraz podzielę się sprawdzonymi i skutecznymi sposobami,
dzięki którym masz szansę zyskać wszystko, czego po nich oczekujesz.
Wystarczy że będziesz słuchać i działać sercem.
Zapraszam.

Myślisz że to koniec?
To dopiero początek.
Początek uważnego, świadomego życia: pełnego jasności, wiary w siebie i w Twoją moc sprawczą.
Pamiętaj jak wiele zależy tylko od Ciebie.
Wystarczy „SŁUCHAĆ”.

Powodzenia
Izabela Bielicka

 

Opinie:

Słuchając podcastów „10 kroków do spokoju wewnętrznego” Pani Izy, można odnieść wrażenia, że już sam jej  kojący głos jest pierwszym z tych kroków. 
W dzisiejszym świecie, kiedy ciągle za czymś gonimy i staramy się nadążyć za natłokiem bieżących spraw, każdy z nas powinien znaleźć chwilę wytchnienia, po to aby nie zgubić sensu i celu tej gonitwy. Kontrast pomiędzy ilością bodźców dnia codziennego, a tymi kilkuminutowym materiałami jest niespotykany – przynajmniej w moim odczuciu. Serdecznie polecam odsłuchanie tych materiałów, wszystkim, którzy szukają wewnętrznego balansu i wskazówek jak to osiągnąć. 

Maciej Ptak


Wielu twierdzi, że na smutki najlepsza jest czekolada. Tak, udowodniono naukowo, że substancje w niej zawarte polepszają nastrój. Zdecydowanie lepsze są jednak bardzo ostre przyprawy, gdyż podnoszą samopoczucie bez powiększania przy okazji pośladków i brzuchów konsumentów. Z kolei zupełnie najlepszy jest kurs Izy. Nie tuczy, nie pali przełyku, nie działa tylko chwilowo. Pozwala na osiągnięcie spokojnego ducha w trudnej, nieidealnej, niewymarzonej rzeczywistości. Pokazuje jak być szczęśliwym dzięki i pomimo tego co się wokół dzieje. Nie jest to wykład jakiegoś, znanego większości tylko z nazwiska, psychologa teoretyka, który nie łatwo zastosować do życia. Wręcz przeciwnie, emanuje swoją rzeczywistością. Nie pozwala oprzeć się wrażeniu, że autor sam przeszedł drogę, o której mówi, a teraz robi to ponownie z Tobą. To na mnie (zapracowaną mamę) zadziałało właśnie najbardziej, że ktoś się po prostu nie wymądrza, ale zwraca się do mnie radosna kobieta, emanująca ciepłem i życzliwością, która żyje wg polecanych przez siebie zasad. Iza zdołała odkryć w życiu coś, co każdy z nas może odnaleźć, lecz niestety niektórym, np.: mnie, przychodzi to trudniej i zajmuje więcej czasu. Jej słowa i postawę odbieram tak, iż uczyniła swoją misją ułatwienie sprawy innym, aby nie szukali szczęścia całe życie, tylko zobaczyli je już, teraz. Pomaga otworzyć siebie na siebie. Daje moc!

Emilia Dąbrowska

Kurs zaczyna się od słów wypowiadanych prawdopodobnie najbardziej kojącym głosem w całym Internecie, że każdy dzień daje nam możliwość zmian i trzeba tylko w to uwierzyć. Izabela z wirtuozerią porusza się po niuansach semantyki słów tworząc inspirujące przestrzenie do zatrzymania się, refleksji i działania! Znalazłam w kursie wiele praktyk, które są ze mną od dawna: pisanie ołówkiem, nieposiadanie telewizora, zmiana „muszę” na „chcę” i w myśl tego, że „wdzięczność jest potężniejsza od zawiści” prowadzenie dziennika wdzięczności. Są takie, które chcę wprowadzić i zmienić „postaram się” na „zrobię to”. Kurs to ogromne wsparcie do zmian na lepsze, nie tylko cudowna inspiracja, ale i konkret np. w postaci ćwiczeń w przejrzystej formie – esencjonalnych, przemyślanych, linijek czekających na wypełnienie. Bo „to, co zapisane ma podwójną moc sprawdzą”. Jako rzymska katoliczka „Wszechświat” pojawiający się w kursie zastępuję „Bogiem”

Kurs 10 kroków do spokoju wewnętrznego ma pomóc odnaleźć prawdę o sobie, a ona wyzwala, więc… warto! 

Alicja K. Zawadzka