"Od wrażliwego ucha do spokojnego ducha" – 10 kroków do spokoju wewnętrznego.

Przedstawiam autorski projekt audio, składający się z 10 podcastów, opowiadających o sposobach do uzyskania RÓWNOWAGI i SPOKOJU WEWNĘTRZNEGO, które dla mnie, osobiście stały się najbardziej skuteczne.
Opowiadam o efektywnej drodze, jaką sama przeszłam i swego rodzaju „narzędziach”, które stosuję nadal, by podnosić jakość swojego życia każdego dnia.
Dzięki tym sposobom, zmieniłam styl życia na taki, który mnie wspiera, służy mojemu zdrowiu i wpływa na relacje, na  decyzje i działania – cały czas.

Kto za tym stoi

Izabela Bielicka – z wykształcenia magister sztuki, ze świadomego wyboru wirtuoz życia, z pasji… poszukująca prawdy o sobie i świecie.
Muzyk, life coach i Scrum Master. Na swoim blogu dzieli się swoją energią i sprawdzonymi sposobami na skuteczne zmiany. Nazywana „naczelnym dyrygentem” społeczności Wirtuozi Życia (Na wyspie). Lubi pracować z ludźmi o nietuzinkowej wrażliwości i wyobraźni. Pomaga w odnalezieniu najgłębszych pokładów twórczości i efektywności – służy w drodze kreowania osobowości. Towarzyszy w drodze docierania do swojej tożsamości.

Tekst i wykonanie: Izabela Bielicka
Redakcja tekstu: Ziemiosława Panasiuk
Opracowanie graficzne: Kamil Kwiatkowski
Muzyka i realizacja nagrania: Maciej Kubiczek

Nie zwlekaj, kup podcasty i korzystaj z efektów już dziś!

Od wrażliwego ucha do spokojnego ducha – to program, w którym znajdziesz:

 Ten projekt jest dla:
  • zagubionych w wiecznie pędzącym świecie

  • zdeterminowanych do zmian

  • osób z poczuciem dyskomfortu pragnących skutecznie zawalczyć o lepszą jakość życia

Podcasty są w sprzedaży TYLKO do 23 kwietnia!!!

Następna edycja: ” Od wrażliwego ucha do spokojnego ducha” będzie w sprzedaży dopiero jesienią.

Każdy uczestnik otrzymuje dostęp do podcastów na 12 miesięcy.

Zamów podcasty już dziś!

[rpt name="kurs-online"]

Zobacz opinie

Słuchając podcastów "10 kroków do spokoju wewnętrznego" Pani Izy, można odnieść wrażenie, że już sam jej kojący głos jest pierwszym z tych kroków. W dzisiejszym świecie, kiedy ciągle za czymś gonimy i staramy się nadążyć za natłokiem bieżących spraw, każdy z nas powinien znaleźć chwilę wytchnienia, po to aby nie zgubić sensu i celu tej gonitwy. Kontrast pomiędzy ilością bodźców dnia codziennego, a tymi kilkuminutowym materiałami jest niespotykany - przynajmniej w moim odczuciu. Serdecznie polecam odsłuchanie tych materiałów, wszystkim, którzy szukają wewnętrznego balansu i wskazówek jak to osiągnąć.

Maciej Ptak Wielu twierdzi, że na smutki najlepsza jest czekolada. Tak, udowodniono naukowo, że substancje w niej zawarte polepszają nastrój. Zdecydowanie lepsze są jednak bardzo ostre przyprawy, gdyż podnoszą samopoczucie bez powiększania przy okazji pośladków i brzuchów konsumentów. Z kolei zupełnie najlepszy jest kurs Izy. Nie tuczy, nie pali przełyku, nie działa tylko chwilowo. Pozwala na osiągnięcie spokojnego ducha w trudnej, nieidealnej, niewymarzonej rzeczywistości. Pokazuje jak być szczęśliwym dzięki i pomimo tego co się wokół dzieje. Nie jest to wykład jakiegoś, znanego większości tylko z nazwiska, psychologa teoretyka, który nie łatwo zastosować do życia. Wręcz przeciwnie, emanuje swoją rzeczywistością. Nie pozwala oprzeć się wrażeniu, że autor sam przeszedł drogę, o której mówi, a teraz robi to ponownie z Tobą. To na mnie (zapracowaną mamę) zadziałało właśnie najbardziej, że ktoś się po prostu nie wymądrza, ale zwraca się do mnie radosna kobieta, emanująca ciepłem i życzliwością, która żyje wg polecanych przez siebie zasad. Iza zdołała odkryć w życiu coś, co każdy z nas może odnaleźć, lecz niestety niektórym, np.: mnie, przychodzi to trudniej i zajmuje więcej czasu. Jej słowa i postawę odbieram tak, iż uczyniła swoją misją ułatwienie sprawy innym, aby nie szukali szczęścia całe życie, tylko zobaczyli je już, teraz. Pomaga otworzyć siebie na siebie. Daje moc!
Emilia Dąbrowska

*Cena projektu uznawana jest za dostępną „na każdą kieszeń”, dlatego zachowaj (hasło, link) tylko dla siebie, a osoba z którą zechcesz się podzielić wiedzą zyskaną z mojego projektu z pewnością zyska motywację do działania i zmian, jeśli sama zapłaci tyle samo, ile Ty decydujesz się dziś zapłacić (dlatego nie wahaj się dać jej link do naszej strony www z informacją o projekcie). Z mojej strony z góry dziękuję, za docenienie mojego zaangażowania i uszanowanie mnie w ten sposób jako TWÓRCY, chronionego prawem.