Opinie – nauka gry na instrumencie

Lekcje z Izą były cennym doświadczeniem poznania ogromu możliwości, jakie daje mi muzyka. Podczas lekcji, skupialiśmy się na tym, jak czytać nuty (nigdy nikt nie wytłumaczył mi ich tak szybko i dobrze!), poznałem zasady komponowania utworów oraz dostałem cenne rady jak ćwiczyć swój głos, by brzmieć czysto. Lekcje te wymagały obustronnego skupienia, zarówno nauczyciela jak i ucznia. Zadania domowe były przystosowane do muzyki jaką lubię, by nie były tylko rutyną a sprawiały radość. Wszystko o co prosiłem zostało mi wytłumaczone tak, że tworzy to logiczną całość i nie stanowi dla mnie problemu, by wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce. Z całego serca polecam Izę każdemu, kto zechce zacząć swoją przygodę z muzyką lub wnieść ją na kompletnie inny poziom! 
Szymon Mański (student UMK)

Izunia pojawiła się na mojej drodze pierwszy raz kiedy brałam udział w Opolskich Debiutach. To ona była moją pierwszą "stylistką modową"  i tak zaczęła się Nasza przygoda. Nie da się ukryć, że jest jedną z najważniejszych osób w moim życiu, bo to dzięki Izuni i jej skutecznym lekcjom z kształcenia słuchu, fortepianu oraz uwrażliwianiu muzycznemu dostałam się na studia muzyczne !!! ♡ to ona pomogła mi w przygotowaniach do egzaminów wstępnych.. Jest moim najwierniejszym kibicem i fanem. To ona wspiera dobrym słowem i obecnością na koncertach. To ona wierzy i motywuje. Dziękuję Temu z góry, że zesłał tak wspaniałego człowieka na ziemię. Wszystkich zachęcam do współpracy z Izą Bielicką, bo to człowiek z pasją, oddaniem i empatią! !!
Martyna Pawłowska (uczestniczka programu The Voice of Poland)

Nasz syn naukę gry na keyboardzie rozpoczął u Pani Izy w wieku 9 lat. Był to jego pierwszy kontakt z instrumentem. Już po kilku pierwszych lekcjach nie wyobrażał sobie tygodnia bez spotkania ze swoją nauczycielką i tak jest do dziś, a minęło już 6 lat. Najlepszą opinią o Pani Izie niech będzie fragment jego wypracowania na Jej temat:

Pani Izabela Bielicka uczy mnie od kilku lat i teraz widzę, jakie mam szczęście. Gdybym trafił na kogoś, kto nie potrafiłby tak zręcznie wprowadzić mnie w świat muzyki, może teraz nie grałbym już na pianinie. Jednak Pani Iza jest zawsze cierpliwa, wyrozumiała i oczywiście wymagająca, za co teraz jestem jej bardzo wdzięczny. Stawiając mi poprzeczkę wysoko, zmotywowała mnie do nauki i dzięki temu osiągnąłem więcej, niż kiedykolwiek marzyłem. Nauczyła mnie nie tylko czytania nut, ale również interpretacji nawet najprostszej melodii, tak aby cieszyła zarówno słuchacza, jak i grającego. Ta niesamowita nauczycielka zaraziła mnie swoją pozytywną energią, a jej optymistyczne spojrzenie na świat towarzyszy mi aż do dziś.

Dziękuję Pani Izo Arek

My jako rodzice również nie wyobrażamy sobie lepszej nauczycielki. Dziękujemy Pani za czas i serce poświęcane naszemu synowi zarówno na lekcjach gry, jak i na dodatkowych zajęciach muzycznych, zabawach oraz wspólnych wycieczkach. 

Basia i Krzysiek Bielak

Pani Iza uczyła mojego syna od przedszkola do 6 klasy podstawowej: śpiewania, gry na keyboardzie i na pianinie. Przede wszystkim jednak uczyła go wrażliwości na muzykę. Potrafi "zaczarować" dziecko w każdym wieku, dzieci ją uwielbiają i za nią przepadają. Jest świetnym pedagogiem i niezwykłym człowiekiem! Profesjonalna, rzetelna, punktualna, ambitna, szczera. Ponadto zawsze sympatyczna, wesoła, uśmiechnięta, serdeczna, pełna optymizmu i pogody ducha. Z głową pełną pomysłów, w fantastyczny sposób przekazuje dzieciakom wiedzę i miłość do muzyki. Lekcje z Panią Izą to coś więcej niż tylko przyjemność!

Ewa i Mirosław Kmieć

Miałam taki piękny zeszyt... A tak na serio to Ty Izo sprawiłaś, że zajmuję się muzyką do dziś... Te lekcje i Twoje wsparcie i przyjaźń pomagają mi do dziś... Dziękuję!
Milena Kułakowska

Wspaniałe wspominam zajęcia z Tobą Iza... Bez stresu każde spotkanie na które zawsze przychodziłem z wielka przyjemnością. Dziękuje za poświęcony Twój prywatny czas, abym mógł dostać się do szkoły muzycznej na swój wymarzony instrument. Zawdzięczam to przede wszystkim Tobie!!!!!!! 
Piotr Topolewski

Pani Iza jest moją cudowną przyszywaną Muzyczna Ciocią !!! Wszystko co osiągnęłam w tej dziedzinie zaczęło się pod Jej skrzydłami: śpiew na głosy, pierwsze występy sceniczne i wygrane konkursy. Na zajęciach nauczyłam się pewności siebie, systematycznej pracy a co najważniejsze zabawy muzyką. Do dziś bakcyl który został we mnie zaszczepiony przez Panią Izę rośnie w siłę i wspaniale się rozwija .Oto przykład: na wtorkowym egzaminie dyplomowym z wiolonczeli komisja mnie oceniająca nagrodziła mój występ brawami, było to dla mnie ogromne zaskoczenie i niesamowita przyjemność. Dziękuję za wszystkie godziny mi poświęcone oraz serce włożone w rozwijanie mojego talenciku. Do dziś żałuję, że tak krótko trwała ta moja muzyczna przygoda tam w Toruniu.
Irena Michalska z południa Polski

To dobrze słyszeć, że wraca Pani do prywatnych lekcji muzyki, i będzie Pani pracować nad rozwojem muzycznym kolejnego pokolenia młodych ludzi. Wspominam Pani wielki optymizm, pogodę ducha, wielką cierpliwość. Nie przypominam sobie stresujących sytuacji, żeby zganiła mnie Pani, czy też mojego brata z którym uczęszczałem na zajęcia, być może dlatego, że staraliśmy się przychodzić względnie przygotowani. Pamiętam, jak ze słuchu przenosiła Pani na zapis nutowy popularne motywy muzyczne typu intro z kreskówki "Flinstonowie", czy też "Różowej Pantery" na nasze specjalne życzenie. Również z łezką w oku wspominam wspólne koncerty i plener muzyczny. Ciepło wspominam również Pani pieska szczekającego na powitanie. Tych dobrych wspomnień jest oczywiście o wiele więcej.
Mateusz Oleszczak

Często wspominam nasze lekcje i żałuję, że wraz z dorastaniem brakowało mi czasu na ćwiczenia i ciągle sobie obiecuję, że jak kiedyś trochę zwolnię tempo to kupię keyboard i zacznę od nowa! 
A co mi dały nasze lekcje? Nabyłam niesamowitą wrażliwość na otaczające mnie dźwięki, co ma też swoje słabsze strony np. "krwawiące" uszy podczas słuchania poczynań różnych "gwiazd". Cieszę się, że miałam możliwość dorastania i pielęgnowania swoich pasji w obecności tak wspaniałego człowieka"
Anna Kuźmicka-Jarczyńska

"Bywając na koncertach w Dworze Artusa zapragnęłam z całego serca: by raz, choć jeden raz w życiu wejść na scenę Sali Wielkiej Dworu Artusa w Toruniu i zagrać na klawiszach fortepianu na którym grają Wielkie Muzyczne Sławy. W ogóle nie przypuszczałam, że moje życzenie się spełni. Muszę nadmienić, że gra na pianinie była moim pragnieniem od dziecka. Kochana Izabela Bielicka uczyła mnie prawidłowej techniki gry na pianinie co było dla mnie bardzo istotnie, dzięki temu moje życzenie mogło się spełnić."
Justyna Górtatowska

Opinie – szkolenia i warsztaty

Na warsztaty relaksacyjno-coachingowe Izy poszłam z ciekawości. Kilka dziewczyn, które brały udział we wcześniejszych edycjach, bardzo mi je polecały. Pamiętam, że idąc na to spotkanie, sama nie wiedziałam, czego się spodziewać. A już na pewno nie spodziewałam się, że to, co tam przeżyję, zmieni cokolwiek w moim życiu. 
Okazało się, ze warsztaty to był bardzo przyjemny i efektywnie spędzony czas. Po pierwsze, Iza stworzyła taką cudowną atmosferę na spotkaniu, że postanowiłam faktycznie przez te kilka godzin skupić się na sobie i swoich myślach. Wcześniej nigdy nie miałam na to czasu. Dodatkowo, myślę, że Iza zadawała nam właściwe pytania we właściwym momencie. W efekcie, mimo, że przyszłam  na spotkanie bez konkretnego celu, uświadomiłam sobie, czego tak naprawdę aktualnie potrzebuję, żebym mogła czerpać prawdziwą satysfakcję z życia. Do tego, dzięki serii ćwiczeń podczas warsztatów uświadomiłam sobie,co mnie do tej pory blokowało i jak się tych blokad pozbyć. Do dziś pozytywnie zadziwiają mnie efekty tego spotkania. Polecam współpracę z Izą każdemu.

Hanna Szymkiewicz

 

 

Gorąco polecam!
Byłam na letnim spotkaniu i zrobię wszystko, by znaleźć czas także na jesienne. W kameralnym, kobiecym gronie mogłyśmy się oderwać od codzienności i pomyśleć o tym, na co z reguły nie mamy czasu w ciągu dnia. Zabiegane, skoncentrowane na pracy, domu, dzieciach pewnych pytań nie zadajemy, a przecież warto.
O tym przekonuje Izabela Bielicka podczas swoich spotkań. Kto zna Izę ten wie, że ta drobna kobieta ma w sobie nieskończone pokłady energii. Gdy trzeba, pogłaszcze. Kiedy indziej huknie. Na koniec spotkania zastanawiasz się, jak ona to robi, że wywołuje u Ciebie te myśli, które są dla Ciebie ważne od lat.
Spotkanie to nie tylko refleksje, ale też relaks, czyli niesamowity masaż w wykonaniu Elżbieta Olesińska, swoista wisienka na torcie, na którą czekają wszystkie uczestniczki spotkania.

Joanna Cieślak - Ospalska

 

Mam całkiem sporo życiowych i zawodowych doświadczeń. Ale równocześnie z ich zdobywaniem zgromadziłam duży bagaż wątpliwości, niepewności i rozczarowań. Nie sądziłam, że te tematy nadają się do przepracowania. Wydawało mi się, że są naturalną konsekwencją życia i działalności zawodowej. Dzięki temu, że poznałam Izę, uwierzyłam w jej szczerość i pozytywną energię - zdecydowałam się na indywidualną sesję. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, iż jedno spotkanie pozwoli mi w całkiem nowy sposób spojrzeć na moją rzeczywistość. Obawiałam się długiego procesu i tego, że w pewnym momencie poczuję dyskomfort związany z uzewnętrznianiem swoich bolączek. Jednak używane przez Izę narzędzia pozwalają dotknąć dokładnie tych sfer, w których zachodzi dysonans. I jeśli podejdzie się do tego doświadczenia z dużym zaangażowaniem, bardzo wiele spraw można przeprojektować już na pierwszym spotkaniu. Izo, bardzo Ci dziękuję. Pozwoliłaś mi otrzepać kurz z ramion, wziąć głęboki oddech i ruszyć dalej!

Izabela Hamerla

 

 

Bardzo polecam ! Miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu coachingowym i z całą odpowiedzialnością piszę WARTO ! Pytana przez znajomych co to takiego te 'czary mary' starałam się ująć to krótko po pierwsze jest to czas , w którym zajmiesz się tylko sobą , a to rzadkość w dzisiejszych czasach , po drugie znajdziesz tam to czego szukasz , a jeśli nie, to znajdziesz sposób na odnalezienie tego. Po trzecie dostaniesz zastrzyk energii , którą Iza potrafi wyzwolić w niesamowity sposób.

Iwona Dybowska

Polecam spotkania coachingowe. Iza pomogła mi opanować chaos jeśli chodzi o moje cele. Teraz wiem co mam robić oraz w jaki sposób, wiem co jest najważniejsze. Nie do końca umiem opisać jak działa coaching, ale jest to chwila tylko dla siebie i swoich myśli. Jest to przystanek w ciągłym biegu. Daje odpowiedzi na pytania i porządkuje myśli.

Agnieszka Bruska

 

 

Warsztaty „Coaching zespołowy” przeprowadzone przez Panią Izabelę Bielicką w naszej placówce dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom. To było popołudnie głębokich refleksji, odprężenia, wyciszenia. To czas, gdzie mnóstwo pytań i odpowiedzi przewijało się w naszych myślach.
Bogactwo zastosowanych narzędzi coachingowych uatrakcyjniło przebieg tego spotkania, a co najważniejsze wyzwoliło pozytywną energię wśród pracowników.
Czy warto skorzystać z oferty? Odpowiem krótko – TAK. Chcesz mieć zgrany zespół, chcesz rozbudzić w pracownikach kreatywność, poprawić komunikację między nimi lub rozwiązać problemy...w tym właśnie pomoże Ci „coaching zespołowy. Mamy jasno wyznaczony wspólny cel, każda czuje się odpowiedzialna i potrzebna, działamy wspólnie razem, a nie każda z nas osobno.”
Małgorzata Czekała
dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 11 im. T. Halika w Toruniu 

Współpraca z Izą spełniła moje oczekiwania jeśli chodzi o coaching. Pomogła mi wskazać cele i realizować je poprzez kolejne ciekawe spotkania. Odkryłam coś więcej o sobie jako pracowniku i człowieku dzięki Izie, która jest bardzo cierpliwą, mądrą i entuzjastyczną osobą oraz profesjonalnym coachem, który potrafi wskazać całą paletę zalet wynikających z takiej formy relacji. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Marta Nienartowicz

„Udział w warsztatach coachingu zespołowego „RAZEM” prowadzonych przez Izę wzbudził moje zainteresowanie i nie zawiódł moich oczekiwań. Teoretyczna oraz praktyczna część warsztatów przeprowadzone zostały bardzo profesjonalnie. Podobało mi się mistrzowskie zaangażowanie całego zespołu dla działań na rzecz osiągnięcia wspólnego celu. Warsztaty uświadomiły mi wiele ważnych rzeczy. Tak naprawdę po raz pierwszy zobaczyłam jak twórczy i zaangażowany oraz chętny do działania i osiągnięcia celu potrafi być CAŁY zespół w naszej placówce. Przekonałam się, że warto dostrzec i pokonywać rutynę w działaniu. Nie należy się poddawać i rezygnować z pragnień i celów. Uwierzyłam, że można je naprawdę realizować.
W czasie warsztatów, które zintegrowały nasz zespół czułam się świetnie. Nie przepadam za wypowiadaniem się w szerszym gronie, a tu odblokowałam się i chętnie dzieliłam się własnymi pomysłami. Wiele skorzystałam z udziału w warsztatach.”
Hanna Bartłomiejus nauczyciel OPP w Toruniu